Naše vize

Dbáme na to, aby se naše dovednosti a spolu s nimi i vystoupení neustále posouvala a zdokonalovala. Sledujeme aktuální trendy a necháváme si záležet na tom, aby naše fireshow byla moderní, dynamická a technicky propracovaná.

o

Velký důraz klademe také na kontakt s publikem, jehož zpětná vazba a potěcha je naším hlavním hnacím motorem, bez něhož by Monolog neexistoval.

o

Bezpečnost obecenstva je pro nás absolutní prioritou, proto používáme pouze ověřené palivo a pyrotechniku. Obavy tedy vůbec nejsou na místě.

o

Velmi si považujeme důvěry každého klienta, který si nás pozve na svou akci. Vystupujeme pravidelně na svatbách, firemních večírcích, městských slavnostech či historických festivalech, ale nebráníme se jakýmkoliv nabídkám a jsme připraveni přizpůsobit se vašim individuálním potřebám.

Jak vznikl Monolog

Monolog se zrodil z touhy po neomezené kreativitě a sebevyjádření bez hranic. Touhy růst, posouvat se, neustrnout na místě. A taky z nerozlučnosti dvou lidských bytostí.

o

Naše vášeň pro umění ovládnutí zdánlivě nezkrotitelného živlu začala v roce 2015 ve skupině historického šermu, kde jsme se poprvé seznámili a následně naprosto propadli ohňové show.

o

Touha utvořit si ji k obrazu svému nás vedla k vytvoření fireshow, se kterou jsme po dvě sezony neúnavně objížděli všemožné akce.

o

Poté se ale naše cesty na nějakou dobu rozdělily a každý jsme fungovali v jiném kolektivu. Naše přátelství nás ale drželo pohromadě, a tak jsme se nadále scházeli a pilně trénovali.

o

To nám ale nestačilo. Chtěli jsme světu předvést, co v nás je. Zrodila se myšlenka založit vlastní ohňovou show, v rámci které budeme moct popustit uzdy své kreativitě na maximum. Tak byl položen základní kámen Monologu.

Naší společnou vášní je kromě vystupování s ohněm také cestování. Není totiž nic lepšího, než poznávání nových kultur a seznamování se s novými lidmi a jejich pohledem na svět. Mimo to není nikdy dost kavárenského povalečství a objevování nových restaurací. Oheň je totiž sice super, ale jídlo je jídlo!

Zodpovědná osoba

Vladimír Smékal
Adresa sídla: Na Návsi 111/25, Přerov - Žeravice
IČ:08931119

Kontaktujte nás

info@monolog-show.cz
Monolog Show